BAĞIMSIZ, DOĞRU, ZAMANINDA

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ EUROTEST Gözetim ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti. olarak;. Sunduğumuz hizmetleri BAĞIMSIZ, DOĞRU, ZAMANINDA Gerçekleştirerek, hizmetin sembolü olan markamızın devamlılığını sağlamak.
GÜVENİLİRLİK, LİDERLİK, BİLİMSELLİK, SÜREKLİ EĞİTİM Prensipleri çerçevesinde çalışanlarımızın görevleriyle ilgili tüm kalite gerekliliklerini öğrenmeleri ve faaliyetlerinde uygulamalarını sağlayarak hizmet kalitemizin düzeyini arttırmak ve sürekliliğini sağlanmak. Müşterilerimizle açık bir iletişim kurarak onları BİLGİLENDİRMEK, BİLİNÇLENDİRMEK.
Hizmetlerimizin geliştirilmesi ve sunulmasında, müşteri istek ve beklentilerini göz önünde bulundurmaya odaklanarak tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, açıklık, gizlilik ve şikayetlerin çözümlenmesi prensipleri çerçevesinde hizmet sunduğumuz firma ve kurumlara KATMA DEĞER YARATMAK.
Muayene ve Laboratuvar Kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak ve tarafsız hizmet vermek. Hizmetlerimizin tarafsızlığını tehdit edebilecek çıkar çatışmalarını düzenli olarak analiz etmek ve tüm personelimiz tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlamak. Uluslararası Standartlarının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK. Yasal şartlara, ulusal ve uluslararası kurallara göre müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak eğitilmiş ve yeterliliği tanımlanmış personeller tarafından GÖZETİM, DENETİM ve LABORATUVAR Hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek.
EUROTEST Gözetim ve Laboratuvar Hiz. Ltd. Şti.’nin bütün dünyada iyi bilinen ve tanınan firmalardan biri olmasını sağlamak. EN BÜYÜK AMACIMIZDIR.